Wolfteam Barut Nasıl Alınır? Etkili Yöntemler Ve İpuçları

Wolfteam Barut Nasıl Alınır? Etkili Yöntemler Ve İpuçları

Wolfteam Barut Nasıl Alınır? Etkili Yöntemler Ve İpuçları

Wolfteam bilim kurgu içerikli bir oyundur. Kırmızı ve mavi olmak üzere iki takım bulunmaktadır. Oyunun bir çok modu bulunmaktadır. Oyunda gördüğünüz kurt adamlar çok güçlü bir yapıya sahiptir. Kurt adamları kontrol ederek rakibinizi pençe darbesiyle öldürebilirsiniz. Kurt adamları tercih etmek istemezseniz insanları tercih edebilirsiniz. İnsan karakterlerinin de bir çok özelliği bulunmaktadır. Askerleri seçebilir ve rütbelerini arttırabilirsiniz. Oyun sürekli kendini güncelleyen bir yapıya sahiptir ve son dönemlerdeki güncellemelerde mavi takıma katılan bir kurt bulunmaktadır. Barut isimli bu kurt çok güçlü, çevik ve hızlı olma yeteneğine sahiptir. Wolfteamda barutu almak için seviyenizi yükseltmeniz yani daha fazla adam öldürerek wolfteam nakiti kazanmanız gerekmektedir.

Wolfteam Karakterleri

Farklı jenerasyonlarda bir çok wolfteam karakterleri yer almaktadır. Bu karakterlerin bazıları aşağıdaki maddelerde sıralanmıştır:

  • Duane Eddy: Mavi takımda yer alan erkek oyuncudur. Maçlardaki insanüstü yeteneği ile dikkat çeker.
  • William Kroll: Kırmızı takımda yer alan erkek oyuncudur. En önemli özelliği keskin nişancılığıdır. Kurda dönüştüğünde bir çok insanı alt edebilecek güce sahip olur.
  • Lin Meiling: Kırmızı takımda yer alan kadın oyuncudur. Kendine has bir hikayesi bulunmaktadır. Terörist kurtlarla iş birliği içine girmiştir.
  • Reinhard Schneider: Mavi takımda yer alan erkek oyuncudur. Asker olmaya küçüklüğünden beri özenmiştir ve sonunda orduda kendine bir yer edinmeyi başarmıştır.

Wolfteam Barut Nasıl Alınır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.