Wolfteam Can Basma Hangi Tuş İle Yapılmaktadır

Wolfteam Can Basma Hangi Tuş İle Yapılmaktadır

Wolfteam Can Basma Hangi Tuş İle Yapılmaktadır

Çok oyunculu online istemci MMOFPS oyun olan wolfteam, 2009 tarihinde piyasaya Softnyx tarafından sürülmüştür. Oyun tasarımcısı Netmarble Turkey’dir. Oyundaki konu kurt adamlar ile insanların savaşı olarak özetlenebilir. Oyun pek çok oyuncu tarafından oldukça beğenilmiştir. Online oynanan bu oyun için işletim sisteminizin Windows 2000 veya daha üstü olması, işlemcinizin 1.4 Ghz olması, 1024 ya da daha üstü bir RAM olması, grafik kartının Geforce 5700 veya daha üstü olması, sabit disk alanının 1.2 GB olması ve directX versiyonunun direct X 9.0c veya daha üstü olması gerekmektedir.

Wolfteam Hangi Tuşla Can Basılır

Oyunda kısaca kurtlar ile insanların savaşını ele alıyor. Oyunda kullanılabilir pek çok mod bulunuyor. Wolfteam can basma tuşu f tuşudur ancak oyundaki tuşları oyun içi ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Oyunun 35 milyon kayıtlı oyuncusu bulunmaktadır. Oyunda onlarca karakter, kurt ve özel karakterler bulunuyor. Oyun bedava oynanabilmektedir ve aynı zamanda bir takım oyunudur. Oyunun seslendirmesinin ve içeriğinin Türkçe olması ise büyük bir avantaj sağlıyor. Gelişmiş silahlar, farklı özelliklerde kurt adam ile asker seçenekleri, farklı büyüklükteki haritalar ile bu oyun FPS oyunlarına göre daha öne çıkıyor.

Oyunda tuş ayarlarını oyun içi ayarlardan kendi istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Wolfteam enerji paketi f tuşu ile kullanılır. Oyuna ücretsiz kayıt olup siz de heyecanla oynayabilirsiniz.

Wolfteam Can Basma Hangi Tuş İle Yapılmaktadır

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir