Wolfteam Hediye Kuponu Alma Taktikleri

Wolfteam Hediye Kuponu Alma Taktikleri

Wolfteam Hediye Kuponu Alma Taktikleri

Wolfteam kendine özgü hikayesiyle dünya çapında bir efsane haline gelmiştir. Wolfteam oyunu ise bu efsanenin online hale dönüştürülmesiyle ortaya çıkmıştır. Oyunun birden çok modu bulunmaktadır ve bu modlar arasından istediğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Savaşlar yaparak altın kazanırsınız ve bu kazandığınız altınları kullanarak karakterlerini güçlendirebilir, yeni silahlar alabilir ve kurtlarınızın yeteneklerini yükseltebilirsiniz. Oyunda kırmızı ve mavi olmak üzere iki takım bulunmaktadır. Ayrıca wolfteam hediye kuponları da almanızın yolları bulunmaktadır. İlk olarak facebooka girerek arama butonuna wolfteam yazmalısınız. Açılan sayfada bazı kupon kodları bulunmaktadır. Bundan sonra yapacağınız şey joygame oyun sitesine girerek hediye bonusunun gelmesini istediğiniz hesabınız ile giriş yapmak olacaktır. Daha sonra karşınıza joypara yükle şeklinde bir kaç yazı çıkacaktık bunlardan birine tıklamalısınız. Hediye kuponu yazan bir yere gelmiş olmanız gerekiyor. Kodunuzu yazarak hediye kuponunuzu elde edebilirsiniz ve bu kuponları kullanarak hediye kutunuza hediye dolmasını sağlayabilirsiniz.

Wolfteam Kurallar

Oyundaki güvenliğinizi tehdit edecek ve eğlencenizi bölecek hiçbir etken kalmasın diye wolfteam bazı kurallar ve bu kuralların geçerliliği için yaptırımlar geliştirilmiştir. Bu kurallar ve cezaları aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • Oyun içerisinde satış yapmak yasaklanmıştır. Hesabınızı ve eşyalarınızı satmaya çalıştığınız zaman oyundan uzaklaştırma cezalarına tabi tutulursunuz.
  • Oyunda küfür kullanımı, haksız kazanç sağlamak gibi konular da yasaklanan ögeler arasındadır ve aynı yaptırımlar bunun için de geçerlidir.

Wolfteam Hediye Kuponu Alma Taktikleri

6 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir