Güncel

Wolfteam Neden Giremiyorum Hata Çözümleri

Wolfteam, çok oyunculu ve online istemci MMOFPS oyunudur. Bu oyun hem Avrupa’da hem de Türkiye’de oynanmaktadır. Oyunda kurt adamlar ile insanların savaşı konu edinmiştir. Bazı araştırmalar sırasında DNA’ları kurtların DNA’ları ile benzeşen bazı insanlar keşfedilir ve bu insanların pek çoğunun mükemmel bir fiziksel performansa sahip olduğu ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine bu insanların her birinin diğer bütün insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu belirlendi.

Wolfteam Sunucuya Giremiyorum

Epoxyn adlı yeni ilacı DNA’ları kurtlara benzeyen insanları tedavi etmek için piyasaya çıkaran şirketler grubu olan Pfien, aynı zamanda tam tersi olan anti epoxyni de buldu. Bu zehri gizli bir şekilde Fransız ordusuna sattı. Daha sonra ordu, wolfteam yani kurt takımı adında özel bir güç kurdu. Takıma girebilmenin tek kuralı ise basit bir testten geçmek ve anti epoxyne uyumlu olup olmadığının anlaşılması için bir kan testi yapılmasıdır. Takımın kuruluş amacı dünya çapında rakipsiz bir savaş örgütü haline gelmekti. Takım sürekli büyüdü ancak ordu bir süre sonra takımın kontrolden çıktığını fark etti. Takım üyelerinin artık ordu ile bağı bulunmuyor ve paralı asker olarak yaşamlarını sürdürüyorlar. Ordunun kendilerini kovalamasına karşı savaşıyorlar.

Wolfteam neden giremiyorum diye soruyorsanız oyunun kurulumunda hata olabilir. Bunu düzeltmek için oyunu kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. Wolfteam niçin giremiyorum sorusunun cevabı bu olabilir.

Wolfteam Neden Giremiyorum Hata Çözümleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı