Wolfteam Oyunu Ateş Barut Etkinliği Nedir

Wolfteam Oyunu Ateş Barut Etkinliği Nedir

Wolfteam Oyunu Ateş Barut Etkinliği Nedir

Wolfteam oyunu kırmızı ve mavi olmak üzere iki takımın savaşını içeren bir oyundur. Kırmızı takımın simgesi Ateş ve mavi takımın simgesi ise Baruttur. Bu iki takımın savaşı size tempolu bir savaş yaşatır. Seçtiğiniz birbirinden farklı karakterlerle, aldığınız yüksek özelliklere sahip silahlarla ve bir çok farklı yeteneği bulunan kurtlarla yapacağınız bu savaşta stratejilerini doğru belirlemeniz ve takım arkadaşınızla iş birliği yapmanız gerekir. Aksi taktirde aranızda fikir birliği olmazsa yanlış hamleler yaparak rakibinize yenilebilirsiniz. Adam öldürdüğünüz her an, öldürürken kullandığınız her yöntem oyunda sizi bir ödüle doğru götürür. Aynı zamanda gerek gerçek para ile satın alabileceğiniz gerekse oyun sitelerinde kodlar kullanarak sahip olabileceğiniz wolfteam nakiti sizin oyundaki karakterleri yükseltmenize, daha modern silahlar alabilmenize katkı sağlamaktadır.

Wolfteam Kurtlar

Wolfteam oyununda yapacağınız savaşlarda sizin kilit adamlarınız kurtlar olacaktır. istediğiniz an kurt adama dönüşme ayrıcalığına sahipsiniz. Kurtların kendine göre üstün yetenekleri bulunmaktadır. Aşağıda bazı kurtlar ve bunların sahip olduğu özellikler yer almaktadır:

  • Deli Kurt: karşı takımda yer alan oyuncuyu kendisine çekmek gibi bir özelliğe sahiptir. Oldukça güçlü, hızlı ve iri bir yapısı vardır.
  • Buz Kurt: adından da anlaşılabileceği gibi düşmanını dondurma özelliği vardır ve aynı zamanda buz küpleri fırlatabilir.
  • Vahşi Kurt: pençelerinin uzunluğu sayesinde uzaktan da rakibine hamle yapabilir. Hızlı ve güçlüdür.

Wolfteam Oyunu Ateş Barut Etkinliği Nedir

2 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir