Wolfteam Rütbeler Neden Parlıyor Hakkında Bilgi

Wolfteam Rütbeler Neden Parlıyor Hakkında Bilgi

Wolfteam Rütbeler Neden Parlıyor Hakkında Bilgi

Günümüzde bir çok ülkede insanlar ile kurt adamları karşı karşıya getirerek savaşmaları mantığı üzerine kurulu oyun olan Wolfteam’ı oynamaktadırlar. Wolfteam da çok güçlü ve seviyeleri giderek artan kurt adamlar bulunmaktadır. Online olarak oynanabilmesi ile takım halinde savaşırsınız ki takım halinde savaştığınız zaman taktiklerin, stratejilerin nasıl gerekli bir şey olduğunu anlarsınız. Ayrıca oyun ilerledikçe elde edebileceğiniz rütbeler bulunmaktadır. Oyunda beş ayrı rütbe bulunmaktadır. Bunlar aşağıda sıralanmıştır:

  • Gönüllü Asker: oyuna başladığınız ilk anda kazandığınız rütbedir ve er, birinci sınıf er, onbaşı ve çavuş şeklinde yükselme gösterebilirsiniz.
  • Subay Adayları: gönüllü asker rütbesini tamamladığınız anda subay adayları rütbesine ulaşırsınız. Bu da personel çavuşu, birinci sınıf başçavuş, başçavuş ve idari başçavuş şeklinde ilerleme gösterir.
  • Bölüm Subayları : üçüncü rütbe olan bölüm subayları; asteğmen, üsteğmen ve yüzbaşı şeklindedir.
  • Subaylar: bir sonraki rütbe subaylardır ve bununla binbaşı, yarbay ile albay olabilirsiniz.
  • General: son rütbe olan general ile tuğgeneral, tümgeneral, korgeneral, general ve orgeneral olabilirsiniz.

Tecrübelerinizde olan artış ile rütbeleriniz parlamaktadır. Bunu da ölüm oranlarınızın vurma oranlarınızdan düşük olmasıyla sağlayabilirsiniz.

Wolfteam Rütbe Hediyeleri

Aldığınız her bir rütbe için hediye elde edebilirsiniz. Tabi yeni başladığınız gönüllü asker rütbesi ile hediye beklemeniz pek normal olmayacaktır. Daha ileri düzeydeki rütbeleri elde ederek daha hediye kazanabilirsiniz.

Wolfteam Rütbeler Neden Parlıyor

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.