Yazma kenarı iğne oyası tığ işi modelleri ve çeşitleri

Yazma kenarı iğne oyası tığ işi modelleri ve çeşitleri

Yazma kenarı iğne oyası tığ işi modelleri ve çeşitleri

Danteller, tığ işleri ve iğne oyaları çok eskilerden beri kültürümüzde bulunan el işleridir. Günümüzde de elbette bu hobiler devamlılığını sürdürmekte ve farklı modeller ile her türlü eşyanın kenarlarını süslemektedirler. Bunda tabi ki teknoloji sayesinde tüm evlere giren internetin de büyük katkısı vardır. Bu sanal platformda karşımıza çıkan yazma kenarı modelleri Facebook ile her el işi meraklısı bayana ulaşmakta ve kendilerini bu konuda geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır. yazma kenarlarına yapılan el emeği göz nuru işlemelerde bayanların ilgisini daha çok iğne oyası ile yapılan çiçek motifleri çekmektedir. Bu iğne oyası ile yapılan yazma kenarı modelleri Facebook üzerinden birçok bayana ulaşarak kendi tarzlarını geliştirmelerinde ve bu geleneğin sürmesinde büyük rol oynamasını sağlamaktadır.

Yazmaları Güzelleştirin

İnsanların bir çoğu yazma kullanıyor ama sade ve düz yazmalar artık insanların dikkatini çekmiyor. Bu nedenle de öncelikle sizler de yazmalarınızı beğenmiyorsanız o zaman kenarlarını süslemek sizlerin becerisine kalmış bir durumdur. Öncelikle bunu tığ ile yapmanız gerekiyor. Ama tabi ki de öncelikle sizler de her zaman bu konuda model almalısınız çünkü bu konuda gerçekten de çok fazla model var. Yazma kenarı modelleri Facebook üzerinden sizler ile buluşuyor ama tabi ki öncelikle sizlerin de doğru sayfa üzerinde olması ve doğru sayfadan doğru modelleri seçiyor olması önemli bir konudur.

boncuklu yemeniler ve yazmalar facebook yazma kenar örnekleri facebook yazmalar yemeniler yazma kenarı dantelleri yazma modeli örneği

 

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir