Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu

Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu

Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu

El işleri kültürümüzde oldukça köklü bir yere sahiptir. Özellikle o zamanlarda sıkça kullanılan yazmalar, yemeniler ve tülbentler için yapılan kenar oyaları oldukça güzel örnekler ile günümüze kadar gelmiştir.Bu günümüze kadar gelen el işi türlerinden olan yazma kenarı oya modelleri boncuklu halleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Yazma kenarlarına yapılan rengarenk ipler ile işlenen iğne oyası ve tığ işi modeller daha çok çiçek desenlidir ve aralarına parlak, mat, renkli ya da inci şeklinde boncuklar koyularak yazma kenarlarına işlenmektedir. Bu yazma kenarı oya modelleri boncuklu işlemeler yazmaların sahip olduğu renge ve motife göre de ayarlanabilmekte ve son derece uyumlu bir görünüme kavuşabilmektedir.

Boncuklar Yazmalara Çok Yakışıyor

Sizler de her zaman yazmalarınızı sade kullanmak yerine süsleme taraftarı iseniz o zaman bunun için sizler de her zaman fikir alabilirsiniz. Sonuç olarak bir şeyi süslemek her zaman sizlerin hayal gücüne bağlı olan bir durumdur. Bu nedenle de öncelikle sizler de yazma kenarı oya modelleri boncuklu fikirlerini alın ve sizler de yazmalarınızı her zaman çok güzel bir şekilde süsleyin. Hatta bu yazmaları süsleyen sonra da kazanç sağlama amacı ile satan pek çok bayan var. Eğer sizlerin de el işi bu kadar iyiyse ve kazanç sağlamak istiyorsanız sizler de bunu kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

değişik Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu en güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu farklı Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu harika Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu facebook Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu resimli Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu tumblr Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu yeni Yazma Kenarı Oya Modelleri Boncuklu

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir