Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu

Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu

Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu

Yazmalar Anadolu halkının başörtüsüdür. Sadece yazmaları bayanlar şal olarak omuzlarına attıkları gibi, boyunlarına da flar olarak kullanırlar. Ancak genellikle yazmalar özel günlerde kullanılır. Kınalarda, nişanlarda veya düğünlerde iğne oyası veya tığ oyasıyla süslenmiş en güzel yazmalarını takarlar. Yazma kenarı oya modelleri pullu olarak da yapılır. Pulların ışıltısının yansıdığı yazmalar hakikaten de başlarına takanları çok şık gösterir. Ancak pulların tek tek işlenerek yazma kenarı yapılması çok zorlu bir iştir. Çoğu bayan bu zorlu işe başlamak bile istemez. Yalnız yazma kenarı oya modelleri pullu olursa görünüm olarak çok güzel olacağı da su götürmez bir gerçektir. Bu nedenle bu işi yapmayı göze alanlar pullu yazma kenarını bitirdiklerinde çok mutlu olurlar.

Pullu İşlemeler

Pul pek çok yere yakışan bir işleme türüdür. Bu nedenle de eğer sizler de pullu olan şeylerden her zaman hoşlanıyorsanız o zaman sizler de bu yazmaları pullar ile süsleyebilirsiniz. Her zaman yazmaları sade alıyor, kenarlarını ise istediğiniz gibi süslüyorsanız o zaman sizler de zevkli bir hanımsınız. Ama tabi ki de bu aşamada çok abartıya kaçmamak ve her zaman da renk uyumu yakalamak gerekiyor. Bu nedenle de öncelikle sizler de yazma kenarı oya modelleri pullu resimlere bakarak bir fikir edinebilir, her zaman da bu edinmiş olduğunuz fikirleri de uygulayabilirsiniz.

değişik Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu en güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu farklı Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu harika Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu facebook Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu resimli Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu tumblr Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu yeni Yazma Kenarı Oya Modelleri Pullu

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir