Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı

Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı

Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı

El işi örgülerin ve işlemelerin en güzel örneklerini yazma kenarı oya modelleri yapılışı ile her yerde görebilmekteyiz. Yazma kenarına yapılan işlemeler çok eski yıllardan bu yana çeşitlenerek yapılmaktadır. Tığ işi ya da iğne oyası olarak karşımıza çıkan yazma kenarı oya modelleri yapılışı diğer tür işleme tekniklerine göre biraz daha fazla tecrübe istemektedir. Günümüzde yazmalar pek kullanılmasa da yine de bu yazmalara yapılan işlemelere ilgi büyüktür ve bunda da teknolojinin elbette ki katkısı vardır. Bu sebeple kullanılmasa da hala sevilerek yapılan bu yazama kenarları ile kültürümüze ait önemli bir parça yaşatılırken aynı zamanda yapılan motifler de çeşitlenmektedir.

Yazmalarınıza Renk Katın

Eğer elinizde sade bir yazma varsa o zaman onu gerçekten de çok güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Çünkü yazmalar her zaman güzel ve her zaman özeldir. Sizler de oya biliyorsanız ve el işinde de çok başarılıysanız o zaman emin olun sizler de her zaman yazma kenarı oya modelleri yapılışı konusunda bir şeyler elde edebilirsiniz. Bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman güzel bir şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Ama yazmalarınızı işlerken her zaman renk uyumuna çok dikkat etmelisiniz. Yoksa bu kadar emeğiniz boşa gidebilir. Tığ işçiliğinde iyi olduğunuzu düşünüyorsanız o zaman bir yazmayı süslemek sizin için de hiç zor olamayacak.

değişik Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı en güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı farklı Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı güzel Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı harika Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı facebook Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı resimli Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı tumblr Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı yeni Yazma Kenarı Oya Modelleri Yapılışı

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.