Yazma modelleri ve el emeği en güzel örnekleri

Yazma modelleri ve el emeği en güzel örnekleri

Yazma modelleri ve el emeği en güzel örnekleri

Günümüzde bayanların yapmış oldukları birden çok el işi bulunmaktadır. El işleri bayanlar için yetenek ve sabır gerektiren bir çalışma olduğundan her kişi için aynı çalışmayı aynı derecede yapması beklenemez. Bayanların özellikle de her genç kızın çeyiz sandığında bulunması gereken malzemelerin başında yazma gelmektedir. Yazmaların değişik renk ve desende olması, her yazmanın farklı ortamda takılması bu konuda değişik özelliklerde yazma modelleri ile kendini ortaya koymaktadır. Yazmaların ana maddesi aynı olmasına renginin veya deseninin değişik oluşu bayanların ve gelinlik kızların kendi kişiliğine en iyi uyumu sağlayan renk ve deseni seçmesini sağlar. Her yazma modelinin farklı kişiye hitap etmesi çok doğaldır.

Yazmaları Süslemenin Yolları

Öncelikle sizler de beğendiğiniz bir yazmayı aldıysanız o zaman bunun yanına da pek çok şey ekleyebilirsiniz. Genellikle insanlar yazmaları sade olarak alır ve kenarlarını kendileri işler. Ama tabi ki de bu işleme kullanılacak olan alana göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle de öncelikle sizler de bu yazmaları nerede kullanacağınıza karar verin ve sonrasında da kenarlarını işlemeye başlayın. İşlenmiş yazma modelleri emin olun ki hem sizin hem de tanıdıklarınızın çok hoşuna gidecektir. Sizler de yazmaları el işi olarak işleyebilir ve bu sayede de başkalarına, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Emin olun sizler de her zaman bu yazma işleme işinden büyük zevk alacaksınız.

boncuklu yazma kenarı örnekleri el emeği yazmalar en güzel yazmalar yemeniler güzel yazma kenarları örnekleri iğne oyası yazmaları ve kenarları renkli yazma kenarı tığ işi yazmalar yazma çeşitleri yazma kenar modeli yazma kenar örneği

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir