Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

Yazma oyası örnekleri ve yapılışında sıkça kullanılan zürafa modelini sizlerle paylaşacağız. İp ve iğne malzemeleri ile yapılan yazma oyası ve örneklerinden olan zürafa modelini ipi iğneye geçirerek başlayın. İpi fazla tutmamanız elinize dolaşmasını engelleyerek sizi rahatsız etmeyecektir. İpi iğne oyası yapacağınız yere koyun ve bir parmağınızla ipi tutun. İğneyi ipin altından sokarak karşı taraftan çıkarın İpi iğnenin üzerinden 2 tur dönerek dolayın. İğneyi yukarı çekerek düğüm oluşturun. Düğümü yaparken yazmayı tutun ki, düğümde delik oluşmasın. İğneyi ipin altından karşıya geçirdikten sonra birbirleriyle aynı olan mesafeler bırakmaya gayret edin. İğnenin altından sarkıp kalan uzun ipi sağlı sollu olarak iki kez iğneye dolayın. Daha sonra iğneyi yukarı çekin ve zürafanın uzunluğunu ayarlayın. İp ne kadar uzun bol olursa zürafa o kadar geniş olacaktır. Daha sonra düğüm atarak işleminizi bitirin.

Oya Yapmak Beceri Gerektiriyor

Sizler de tığ işçiliğinde çok iyi olduğunuzu düşünüyorsanız o zaman bunun için her zaman atak olun ve sizler de yazmaları sade alıp kenarlarına şekil verin. Öncelikle her zaman yazma oyası örnekleri ve yapılışı bu konuda sizlere her zaman bir fikir verebilir. Sizler de resimli ve şemalı örneklere bakarak karar verebilirsiniz. Nasıl yapıldığını anlatan videolarda her zaman sizlerin işine yarayacak pek çok bilgi olduğunu unutmayın.

değişik Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı en güzel Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı farklı Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı güzel Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı harika Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı facebook Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı resimli Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı tumblr Yazma Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.