Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri

Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri

Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri

Yemeniye bazı yörelerde de yazma denilmektedir. Bu yazmalar günlük kullanılabildiği gibi bunlara işlemeler yapılarak özel günlerde de başa örtülebilir. Özel günlerde örtülen yemenilere tığ oyası ile işlemeler de yapılır. Yemeni örnekleri tığ işi yemenilere mükemmel bir görünüm sağlar. Bu nedenle özel günlerde başa takılan bu yemenilerin işlemeleri için özel çaba harcanır. Bu işlemeler ayrıca çeyizlerin en güzel parçalarını teşkil eder. Bu nedenle yemeni örnekleri tığ işi ile yapılan tığ oyası dantel işleri ile yemenilerinizi istediğiniz güzellikte yapabilirsiniz. İsterseniz tek renk kullanarak yapabileceğiniz işlemeleri, isterseniz birkaç renkte de yapabilirsiniz. Eğer renk uyumunu da sağlarsanız mükemmel bir yemeniye sahip olmanız içten bile değildir.

Tığ İşi İçin Hassas Davranmak Gerekiyor

Öncelikle sizler de her zaman yemeni kullanıyor ve yemenilerinizin de başka kadınların yemenisinden farklı olmasını istiyorsanız o zaman bunun için sizler de her zaman özel süslemeler yapmalısınız. Bunun için ise her zaman çok daha özel bir model seçmeniz gerekiyor. Eğer sizler de yemeni örnekleri tığ işi yapmak istiyorsanız o zaman pek çok model bulabilir, bu modellerin ise nasıl çıkarıldığını anlayabilirsiniz. Bu nedenle de öncelikle sizler de her zaman doğru olan modellemeyi yapın ve sade olan yemenilerinize bir hava katın. Sonuç olarak tarzınızı her zaman bu yemenilerde de göstermeniz mümkün olacaktır.

değişik Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri en güzel Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri farklı Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri güzel Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri harika Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri facebook Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri resimli Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri yeni Yemeni Yazma Örnekleri Tığ İşi Oya Modelleri

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.