Yeni Çok Güzel Portmanto Modelleri

Yeni Çok Güzel Portmanto Modelleri

Yeni Çok Güzel Portmanto Modelleri

Genellikle pek çok evde kapıdan girişte kişileri ilk karşılayan mobilyalar portmantolar olmaktadır. Portmanto modelleri 2016 yılında çok daha doğal bir hal alarak artık daha çok ağaç desenleri görebileceğimiz bir hal almış bulunmaktadır. Koyu renk kaplama mobilyaların yerine portmanto modelleri 2016 yılında daha çok açık renklerde tercih edilmelidir.

Dar Holü Olanlar İçin Portmanto Modelleri Önerileri

Dar bir holü bulunan kişiler için portmanto modelleri arasından daha çok tek kapılı dolaplı ya da derinliği daha az olan ürünler tercih edilebilir. Ayrıca kabanları, pardösüler ya da ceketleri asmak için daha esprili askılar kullanarak portmantonuza ve holünüze bir renk ve tarz katabilirsiniz.

Portmanto modellerini tercih eder iken dar holler için açık renkli olan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde karanlığa holleriniz daha çok boğulmamış olacaktır. Holünüz daha ferah bir atmosfere sahip olacaktır.

Portmantonuzun İçini Düzenlemenizde Öneriler

Portmantoların özellikle içlerindeki düzen için satılan aksesuarlardan yararlanarak dar mekanlarda kullanışlı bir portmantoya sahip olmak mümkündür. Çoğu kişi portmantosunu ayrıca ayakkabılarının bir kısmını saklamak için de kullanmaktadır. Bunun için derinliği az tutabilmek aynı zamanda da verimi artırarak için eğimli raf sistemleri ile ayakkabılarınızı dizebilirsiniz. Bu şekilde ayakkabılarınızı da bulma sıkıntısı yaşamamış olursunuz.

Ayrıca portmanto modellerinin içinin düzenlenmesi için bazı aksesuarlarda bulunmaktadır. Raflı şekilde satılan ürünlerin yanı sıra askılı ürünlerde bulunmaktadır.

en güzel Portmanto Modelleri farklı Portmanto Modelleri güzel Portmanto Modelleri modern Portmanto Modelleri Portmanto Modelleri

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir