Yeni Dekoratif Vazolar Modelleri Ve Kullanım Alanları

Yeni Dekoratif Vazolar Modelleri Ve Kullanım Alanları

Yeni Dekoratif Vazolar Modelleri Ve Kullanım Alanları

Dekoratif vazolar her zaman ev aksesuarlar arasında bir numaralı ürünler olmaktadır. Bunlardan birini tercih ederek masalarınızın üzerini ve özelikle boyutlu olan dekoratif vazolar ile boş alanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Canlı Çiçekler İle Dekorasyon Modası

Baharın yaklaştığı bu günlerde özellikle canlı çiçeklerin pek çok iç mimar tarafından oda dekorasyonunda daha çok kullanıldığını görmek mümkündür. Hem internetten hem de pek çok mağazadan öğrenebileceğiniz dekoratif vazo modelleri ve fiyatlarından sizin için ideal olanlara canlı çiçekleri koyup mutfağınızda ya da salonunuzda hoş ve taze bir hava oluşturabilirsiniz. Özellikle mutfak tezgahlarında canlı çiçekler koyulmuş hoş vazolar ile mutfağınıza bir tarz getirebilirsiniz. Lila tonlarındaki, pembe tonlarındaki, sarı tonlarındaki canlı çiçekler ile evinize neşe getirebilirsiniz.

Vazo Modellerinde Modern Akımların Etkileri

Sanat eseri gibi çok sayıda vazoyu artık daha sık görebiliyoruz. Pek çok kişinin ev dekorasyonunda daha çok modern tarzda mobilya, koltuk takımı, masa, sehpa gibi ürünleri tercih ettiği günümüzde modern dekoratif vazo modelleri ve fiyatları doğrultusunda daha çok rağbet görmesini sağlamaktadır.

Yılan gibi kıvrılan modellerde modern vazoları görmek mümkün olmaktadır. Özellikle yüksekliği fazla olan vazolarda kıvrımlı olanları yüzeylerinizi sanatsal bir hava ile dolduracaktır. Ayrıca çok sayıda insan silueti şeklindeki vazolardan da dekorasyonlarınızda faydalanmanız mümkün olacaktır. Bu şekilde özellikle modern tarzda kesim ve çizgilere sahip olan mobilyalarınızın üzerini bu ürünler ile doldurmanız mümkün olacaktır.

2016 dekoratif vazo modelleri cam dekoratif vazo modelleri dekoratif vazo modelleri farklı dekoratif vazo modelleri örnek dekoratif vazo modelleri tumblr dekoratif vazo modelleri yeni dekoratif vazo modelleri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir