Yeni Saç Renkleri Ve Katalogları

Yeni Saç Renkleri Ve Katalogları

Yeni Saç Renkleri Ve Katalogları

Geçtiğimiz senenin hiç kuşkusuz ortaya çıkan ve trendliğini hala devam ettiren modeli ombre saç renkleridir. Yeni saç renkleri ve ombre modeli sentezi ile mükemmel görüntüler oluşmaktadır. Saçın dip ve uç renklerinin zıttı olması ve bu geçişin profesyoneller tarafından yapılması ile müthiş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu model harici senenin trendlerine bir bakalım.

Işıltılı Kızıllar: Genelde  buğday tenli, esmer ve özellikle çille bayanların en favori saç renkleri arasındadır.

Sonbahar Esintili Bakır Saçlar: Özellikle buğday ve beyaz tenli bayanların tercihidir. Bakır renkli saçlar bayanların hafif tonlarda yaptığı makyaj ile bambaşka bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Ayrıca dalgalı veya düz kullanıma da oldukça açıktır.

Karamel Saç Renkleri : Daha çok buğday renkli veya beyaz renkli bayanların tercihi olup her türlü yüz tipinede uygun bir modeldir. Trend saç renklerinden ombre, karamel saçlara uygunlandığında ortaya müthiş bir saç modeli çıkmaktadır.

moda saç renkleri ve kesimleri

2016 da yeni saç renkleri şimdiden böylesine farklılaşmaktayken sene sonuna kadar daha nicelerine yer vereceğiz anlamına geliyor.

Yeni Saç Renginiz Pembe

Marjinal olmayı ve öyle kalmayı seviyorsanız, pembe saç rengi en popüler renklerden biridir. Biraz uçuk bir tarzınız varsa bu saç rengini taşıyabilirsiniz. Yeni saç renkleri arasında pembe size uygun değilse beyaza yakın gri saç rengini de kullanabilirsiniz. Ayrıca gri saç renginin arasına biraz açık kahverengi birazda koyu sarı attırarak daha kullanışlı bir yapı kazandırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında pembe rengi tercih etmemelisiniz, güneşi tuzlu ve klorlu su rengin kısa zamanda soğan kabuğu rengine dönüşmesine neden olacaktır. Gri renk için ise aynı şey geçerli değildir. Yaz kış rahatlıkla bu yeni saç rengini kullanabilir ve bakımlı bir şekilde şık kalabilirsiniz.

değişik yeni saç renkleri

farklı yeni saç renkleri modern yeni saç renkleri örnek yeni saç renkleri tumblr yeni saç renkleri ünlülerin yeni saç renkleri yeni saç renkleri görseller yeni saç renkleri modelleri yeni saç renkleri resim yeni saç renkleri

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir