Yeni Tasarım Saç Kesim Modelleri

Yeni Tasarım Saç Kesim Modelleri

Yeni Tasarım Saç Kesim Modelleri

Saçınızın nasıl bir görüntüye sahip olduğu çok önemlidir. Klasik bir kesimle olduğunuzdan daha olgun, kısa bir kısa ve saça hacim katan bir kesimle daha genç ve havalı görünebilirsiniz. Bu tamamen size ve nasıl bir tarz yansıtmak istediğinize bağlı. 2016’ya girdiğimiz bu aylarda sizde yeni saç kesim modelleri ile tanışarak modanın eteğinden tutup görüntünüzdeki değişimle dans edebilirsiniz.

2016 yılında hala süren modasıyla, baş döndüren uzun saçlarınıza küt bir kesim vererek, etkileyici gözlerle büyüleyici bir görüntü kazanmanız mümkün. Yada tam aksine uzun saçlarınızdan vazgeçip, kısacık pixie kesim saçlarınızla görüntünüzde radikal bir değişim yaratarak herkesi şaşırtabilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek inanın yeni yıl kadar iyi gelecek.

2016 Saç Kesim Modelleri

Kahkül saç kesim modeli

Alnınız çok açık değil, yüzünüz uzun ve elmacık kemikleriniz çıkık ise doğru bir elin makasından çıkacak kesimle saçlarınız mükemmel görünebilir.

Katlı saç kesim modeli

Saçlarınızın hareketli, sağlıklı ve bakımlı görünmesine yardımcı olacak bu kesimle günlük yaşantınızın hızına saçlarınıza saatlerce vakit ayırmadan yetişebilirsiniz. Saçlarınıza şekil vermekte zorlanmayacağınız yeni saç kesim modelleri ile güne kolay bir şekilde hazır olacaksınız. Modern görüntüsüyle de iyi bir duruş yakalamanıza kolaylık sağlayacaktır.

Oval bir yüzünüz varsa bu sizi şanslı kılar. Şık, spor, modern bir çok kesime yüzünüz uyum sağlayabilir. Kısa saçtan uzak durarak omuz hizasında kestireceğiniz saçlarınızla ideal saç şeklinize sahip olabilirsiniz. Kare bir yüze sahipseniz daha küçük dokunuşlarla saçınıza hafif dalgalı kesimler verdirerek saçlarınızın omuzlarınızdan su gibi süzülmesini izleyin.

 Düz Kesim Saç Modeli

Yeni saç kesim modelleri arasında en trend olan yöntem düz kesim modellerdir. Hiç kat olmayan saçlara uygulanan bu yöntem ile daha gür ve bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz. Önceden V kesim ya da oval kesim saçlar ön plandaydı ancak artık tüm gençlik düz kesimlere yöneldi. Bu kesim tarzında düz bir fön çekilir ve erkeklerin kullandığı saç kısaltma makinesi ile dümdüz bir hat üzerinde ilerlenir. Daha sonra yamukluklar varsa giderilmesi için birkaç makas darbesi ile saç uçları düzeltilir ve saçlar kullanıma hazır hale gelir. Bu devrim sayesinde sadece 5 dakika içinde yeni bir saça kavuşabilirsiniz. Ayrıca kuaförlerde birkaç dakika içinde işlemi gerçekleştirerek kişinin imajını tamamlamış olur.

facebook yeni saç kesim modelleri farklı yeni saç kesim modelleri harika yeni saç kesim modelleri resim yeni saç kesim modelleri tumblr yeni saç kesim modelleri ünlülerin yeni saç kesim modelleri yeni saç kesim modelleri görseller yeni saç kesim modelleri resimler yeni saç kesim modelleri tumblr yeni saç kesim modelleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir