Yıldızlı şekilleri farklı olan lif modelleri ve örnekleri

Yıldızlı şekilleri farklı olan lif modelleri ve örnekleri

Yıldızlı şekilleri farklı olan lif modelleri ve örnekleri

Lif, birçok farklı modelde örülebilmektedir. Bu yazıda sizlere yıldızlı lif örnekleri başlığı altında bir modelin nasıl yapıldığını anlatacağız. İki renk kullanılır. Tığ ile bir zincir alarak başlanır. Bir santim kadar bir uzunluk bırakılır. İp tığa sarılır ve bir ilmek daha alınır. Daha sonra aynı işlem tekrarlanır.

Dolu bir şekilde bir fıstık oluşturulur. Daha sonra bir zincir çekilir ve i santim kadar ip uzatılır. Zincirin altında kalan boşluktan bir ilmek alınır ve yine 3 adet dolgu yapılır. Daha sonra dolgulara yıldız şekli verilir. Tığ kare yapılacaksa bu şekilde devam edilerek boyutu ayarlanır. Eğer yuvarlak veya üçgen yapılacaksa kesme işlemi gerekmektedir. Yıldızlı lif örnekleri haricinde farklı örnekleri de değerlendirebilirsiniz elbette. Tığ ile yapılan bu örnek haricinde birçok seçenek vardır. Bu farklı örnekler arasından yapabileceğinize inandığınız bir model seçebilir ve sevdikleriniz için güzel lifler yapabilirsiniz. Eğer daha önce tığ ile örgü yapmadıysanız, anlatımlı videoları değerlendirebilirsiniz Anlatımlı videolar sayesinde gayet güzel örnekleri kolayca yapabilirsiniz. Yıldızlı lifler gayet güzel görünür. Farklı eklemeler de yapabilirsiniz. Hayvan figürleri, meyveler ve kalpler ekleyebilir ve liflerinizi hareketlendirebilirsiniz. Basit bir lifi bile eklediğiniz küçük detaylar ile daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Özel zevklerinizi göz önünde bulundurarak harika lifler yapabilirsiniz. Tığ ile yapılan liflerin çok daha sağlam olduğunu unutmayınız.

2016 yıldızlı lif örnekleri basit yıldızlı lif örnekleri değişik  yıldızlı lif örnekleri en güzel yıldızlı lif örnekleri tumblr yıldızlı lif örnekleri yeni yıldızlı lif örnekleri yıldızlı lif örnekleri 2016 yıldızlı lif örnekleri tumblr yıldızlı lif örnekleri

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.