Youtube Ücretli Yorum Dönemini Başlatıyor

Youtube Ücretli Yorum Dönemini Başlatıyor

Youtube Ücretli Yorum Dönemini Başlatıyor

Youtube ister kişisel ister kurumsal olsun pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Popüler video paylaşım sitelerinde üst sıralarda yer alan youtube her gün milyonlarca insan tarafından ziyaret ediliyor.

Youtube aynı zamanda canlı yayın imkanı sayesinde pek çok kişinin yorumlamasına da olanak sağlıyor. Fakat Youtube canlı yayını kullanan kişiler için en büyük sıkıntı da tam da bu noktada başlıyor.

Çünkü Youtube’ de yorumlar hızlı bir şekilde aktığından dolayı bazen önemli yorumlar dahi bu hızlı akış içerisinde gözden kaçabiliyor.

Youtube pek çok kullanıcının yazmış olduğu yorumların kaybolması ile ilgili sorununa yanıt verecek. Artık Youtube yorumların üstte kalması için ücretli yorum devrine geçiyor.

Ücret Karşılığı Yorum

Ücret karşılığı yorum atma özellikle yorumlarının silinip gitmesi ve görülmemesinden şikayetçi olan kişileri sevindirecek. Çünkü artık Youtube Süper Sohbet uygulaması geliyor.

Bu uygulamayı kullanan kişiler artık ücretli yorum atabilecekler. Youtube kullanıcıları canlı yayın sırasında yorumlarının daha uzun kalabilmesi için ücretli uygulamayı kullanabilir.

Yorumların Süresi Ücrete Bağlı Olacak

Youtube canlı yayınlara yapılan yorumların kalıcı olması için belli bir ücretlendirme söz konusu. Youtube’nin getirmiş olduğu yeniliklerden biri de yorumların süresi ile ilgilidir.

Yorumlar 2 dakikadan 5 saate kadar farklı süreler ile sabitlenmektedir. Böylece ücret arttıkça yorum süresi de uzar.

Youtube yorumlarınızın en az iki dakika boyunca kalmasını istiyorsanız eğer 2 dolar ödemeniz gerekiyor.

Yorumların 5 saat gibi uzun bir süre ile kalması için de 500 dolar gibi bir miktar ödemeniz söz konusu.

Youtube yorumlarının uzun süre kalma olanağının geliştirilmesi her ne kadar kullanıcıları sevindirse de yorumların ücretli olması pek çok kullanıcı tarafından olumsuz olarak karşılanmıştır.

Youtube’de yaptığınız yorumların silinmesinden şikayetçi iseniz eğer ücretli yorumları kullanabilirsiniz.

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.