Zayıflatan İçecekler

Zayıflatan İçecekler

Zayıflatan İçecekler

Birçok kişi fazla kilolarından şikayetçidir ve zayıflamak isterler. Bizde bu konu hakkında araştırmalar yaptık ve bulduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. Zayıflatan içeceklerin gerçekten çok faydası bulunuyor isterseniz maddeler halinde göz atalım.

Zayıflatan İçeceklerin Faydalarına göz atalım..

– Yağ yakımını hızlandırır

– Metabolizma hızını arttırır

– Zayıflatan içecekler kilo vermenize yardımcı olur ve sizi formda tutar

– Vücutta bulunan ödemi atar

– Kabızlık sorununu ise ortadan kaldırır

Zayıflatan İçecekler

Piyasada birçok zayıflatan içecek bulunmakta bunları marketlerde , aktarlarda rahatlıkla bulup alabilirsiniz. Tabi her zaman içecek taze olmalıdır bu sizin yararınıza olur. Zayıflama içecekleri ile sizler de kilo verebilirsiniz bakalım bu başlıca içecekler nelermiş ;

En faydalı olan içecek yeşil çaydır metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımının hızını arttırır.

1 – Bitkisel Mucize kiraz sapı : Hem sindirim , hem de boşaltım sistemi için çok faydalıdır. Ödemi atar ve idrar söktürmektedir.

2 – Barut ağacı kabuğu : En etkili zayıflama yöntemlerinden birisidir ve idrar söktürür. Bunların yanı sıra sindirim hızını arttırır.

3 – Biberiye çayı : Sindirim sistemine faydalı , hamsızlığı giderir ve vücutta bulunan toksinleri dışarı atar.

4 – Funda yaprağı : Vücudunuzda bulunan yağları yakar ve zayıflamanıza yardımcı olur. Ancak fazla kullanmayınız yoksa kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlar kusma , bulantı ve tansiyon düşüklüğü olabilir.

5 – Yeşil çay: Uzmanlar tarafından önerilen başka bir zayıflatan içecektir. Tamamen doğal ve bitkisel olması sağlımız açısından bir avantajdır. Günde 2 kere içilmesi önerilmektedir. Çok fazla içmeyin. Hatta günde bir kere içmek daha iyidir.

Vereceğim karışımı evde yaparak içebilirsiniz yeşil çay , mate yaprağı , biberiye çayı , funda çayı , barut ağacı kabuğu ve kiraz sapından bir tutam alıp 5 dakika kadar kaynatın her gün böyle 1 fincan için.

Zeytinyağı yaprağı içeceği tarifi:  ( Hızlı yağ yakmak ve zayıflamak isteyenler için doğal bir tarif!)

Malzemeler:

üç tane zeytin yaprağı

Bir tatlı kaşığı biberiye

Yapılışı:

O kadar kolay ki.. Bir demleme çay edasında bir tarif….!  Öncelikle  Zeytin yaprağını ve biberiyeyi  cezveye ekleyelim. Ardından cezvenin içerisine sıcak su ekleyelim ve 10 dakika demlendirelim. Afiyet olsun.

 

zayıflatan içecekler nelerdir

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir